Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzi

Număr anunț
DA24257512
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
Furnizor / câștigător
EXPERT MASTER TRADING S.R.L. (CUI RO40127535)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.395 RON
Valoare atribuită
3.395 RON
Data publicării
31.10.2019 13:00
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.395 RON

din 3.395 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.