Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta si instructaj SSM/SU

Număr anunț
DA23380173
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
Furnizor / câștigător
IASISTING GRUP SRL (CUI 28957564)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,50 RON
Valoare atribuită
522,50 RON
Data publicării
26.06.2019 19:41
Termen limită
02.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,50 RON

din 522,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.