Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de televiziune cu circuit inchis

Număr anunț
DA23989191
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Acad. H. Mihaescu (CUI 16051256)
Furnizor / câștigător
ERACONSULT SRL (CUI RO17096175)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.389,38 RON
Valoare atribuită
15.389,38 RON
Data publicării
01.10.2019 10:09
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.389,38 RON

din 15.389,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.