Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Rola Pungi Sterilizare 400mmx200m, autoclav/EO, 1rola
- Număr anunț
- DA23392420
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 637,28 RON
- Valoare finală
- 637,28 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 09:25
- Data finalizării
- 01.07.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.