Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse

Număr anunț
DA23595474
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4038946)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,81 RON
Valoare atribuită
155,81 RON
Data publicării
31.07.2019 09:06
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,81 RON

din 155,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.