Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare auto,Skoda Octavia , B-27-WAM,Nr.ref. MBR.DSI 23707/25.09.2019
- Număr anunț
- DA23987866
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMOTIVE BUSINESS CONSULTING SRL (CUI RO29596018)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548,35 RON
- Valoare atribuită
- 548,35 RON
- Data publicării
- 30.09.2019 16:31
- Termen limită
- 05.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
548,35 RON
din 548,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro