Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE CURATENIE
- Număr anunț
- DA23748812
- Autoritate contractantă
- SCOALA GOMNAZIALA PROF.PAUL BANICA (CUI 29144748)
- Furnizor / câștigător
- JANDY SRL (CUI RO4807268)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.012,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.012,75 RON
- Data publicării
- 29.08.2019 12:48
- Termen limită
- 07.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.012,75 RON
din 1.012,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro