Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE INTRETINERE 1255

Număr anunț
DA23748650
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TULCEA (CUI 28643642)
Furnizor / câștigător
TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI RO41042100)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100,35 RON
Valoare atribuită
1.100,35 RON
Data publicării
29.08.2019 12:37
Termen limită
03.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100,35 RON

din 1.100,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.