Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA OXIGENATA 10% - 16.3 ron-1L 2. HARTIE PH 0.5-13 - 107 Ron/set 3 role 3. ACETONA 22 Ron/1L - 5 bu
- Număr anunț
- DA24538868
- Autoritate contractantă
- MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 706,30 RON
- Valoare atribuită
- 706,30 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 11:54
- Termen limită
- 04.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
706,30 RON
din 706,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro