Ofertă refuzată Cumpărare directă

Set covorase cauciuc - 13 seturi

Număr anunț
DA24456590
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI RO11331727)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.762,63 RON
Valoare finală
6.762,63 RON
Data publicării
21.11.2019 14:47
Termen limită
04.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.