Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Avizat pentru unitati sanitre

Număr anunț
DA23983906
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,60 RON
Valoare atribuită
591,60 RON
Data publicării
30.09.2019 13:25
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,60 RON

din 591,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.