Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMBINEZON IGNIFUG, ANTISTATIC PENTRU POMPIERI
- Număr anunț
- DA24245012
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale-Unitatea Teritoriala 360 (CUI 26308129)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI RO18954722)
- Cod CPV
- 35811100-3 · Uniforme de pompieri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.016,80 RON
- Data publicării
- 30.10.2019 12:36
- Termen limită
- 04.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.016,80 RON
din 1.016,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro