Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Disc Diamantat Segmentat Verto 61H2S9 230 mm
- Număr anunț
- DA24258026
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,15 RON
- Valoare atribuită
- 130,15 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 13:21
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130,15 RON
din 130,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro