Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII IN SISTEMUL DE ALIMENTARE CU APA COMUNA PAULESTI JUD PRAHOVA

Număr anunț
DA24545503
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
PAMA S.R.L. (CUI ro5473506)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.000 RON
Valoare atribuită
85.000 RON
Data publicării
02.12.2019 08:11
Termen limită
07.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.000 RON

din 85.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.