Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI RURIS 2TT - 1 L
- Număr anunț
- DA24257925
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207,10 RON
- Valoare atribuită
- 207,10 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 13:17
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
207,10 RON
din 207,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro