Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat Gree Bora, 12000 BTU, Racire A++/ Incalzire A+, Wi-Fi, GWH12AAB-K6DNA2A

Număr anunț
DA23602457
Autoritate contractantă
COMUNA GRIVITA (PRIMARIA GRIVITA VASLUI) (CUI 3394074)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.598 RON
Valoare atribuită
3.598 RON
Data publicării
31.07.2019 16:36
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.598 RON

din 3.598 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.