Ofertă refuzată Cumpărare directă

BETADINE 100MG/ML SOL.CUT X 1000ML

Număr anunț
DA23399066
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.088,80 RON
Valoare finală
2.088,80 RON
Data publicării
28.06.2019 14:35
Data finalizării
01.07.2019 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.