Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare si masa - Festivalul International "Vacante Muzicale la Piatra Neamt" 2019

Număr anunț
DA23399784
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
RALU TOUR SRL (CUI 24537371)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.043,41 RON
Valoare atribuită
6.043,41 RON
Data publicării
28.06.2019 16:35
Termen limită
04.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.043,41 RON

din 6.043,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.