Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse de curatenie

Număr anunț
DA23602373
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VIOREL HORJ DRAGANESTI (CUI 22786350)
Furnizor / câștigător
ADECOR PROD SRL (CUI RO28493251)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,90 RON
Valoare atribuită
658,90 RON
Data publicării
31.07.2019 16:18
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,90 RON

din 658,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.