Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocan Baros Dulgher Topex 02A550 5 Kg

Număr anunț
DA24259770
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44512300-5 · Ciocane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,64 RON
Valoare atribuită
103,64 RON
Data publicării
31.10.2019 14:29
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,64 RON

din 103,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.