Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polizor unghiular Raider RD-AG36, 850W, 125mm

Număr anunț
DA24259713
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
42631000-8 · Masini-unelte de finisare a metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,77 RON
Valoare atribuită
100,77 RON
Data publicării
31.10.2019 14:27
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,77 RON

din 100,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.