Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rama decorativa, DUBLA FATA, realizata din forex de 5mm 3000x2000m B-FIT in the street
- Număr anunț
- DA23398726
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
- Furnizor / câștigător
- STAND SMART SRL (CUI RO30732202)
- Cod CPV
- 39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.734,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.734,80 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 14:06
- Termen limită
- 04.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.734,80 RON
din 5.734,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro