Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURAJE CONCENTRATE CU ADAOS DE CALCIU SI MINERALE

Număr anunț
DA24248977
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA (CUI RO27338691)
Furnizor / câștigător
DANAGRI SRL (CUI 17266113)
Cod CPV
15710000-8 · Furaje preparate pentru animale de ferma sau pentru alte animale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
30.10.2019 15:08
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.