Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit service intretinere compresor aer Atlas Copco GX2FF - filtre si ulei
- Număr anunț
- DA24538905
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
- Furnizor / câștigător
- ROMBELT TRADE SRL (CUI RO14038072)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.065 RON
- Valoare atribuită
- 1.065 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 11:56
- Termen limită
- 05.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.065 RON
din 1.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro