Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse papetarie

Număr anunț
DA23759988
Autoritate contractantă
COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,04 RON
Valoare atribuită
2.521,04 RON
Data publicării
02.09.2019 08:58
Termen limită
07.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,04 RON

din 2.521,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.