Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTE: CEAPA, MORCOVI, OUA, VARZA, ARDEI GRAS, PULPE DE PUI, IAURT.

Număr anunț
DA23398807
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
MINU COM SRL (CUI RO9242520)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.037,20 RON
Valoare atribuită
1.037,20 RON
Data publicării
28.06.2019 14:12
Termen limită
03.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.037,20 RON

din 1.037,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.