Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar dosare ROSU din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI

Număr anunț
DA23979944
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.829,32 RON
Valoare atribuită
1.844,32 RON
Data publicării
30.09.2019 11:02
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.844,32 RON

din 1.829,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.