Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica/dirigentie de santier prin personal autorizat
- Număr anunț
- DA23599389
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINESTI (CUI 4344546)
- Furnizor / câștigător
- TEBI EXPERT 2013 S.R.L. (CUI RO31376065)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare finală
- 4.000 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 12:46
- Data finalizării
- 01.08.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.