Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de examinare medicala a personalului SP COSTESTI

Număr anunț
DA23599234
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.205 RON
Valoare atribuită
2.205 RON
Data publicării
31.07.2019 12:38
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.205 RON

din 2.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.