Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM UNIT XEROX 101R00474 (PH3260/3052/WC3225) 10K

Număr anunț
DA23603347
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea (CUI 4994689)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,16 RON
Valoare atribuită
513,16 RON
Data publicării
01.08.2019 08:51
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,16 RON

din 513,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.