Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA24260382
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA ILFOV (CUI 12326451)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.415,02 RON
Valoare atribuită
1.415,02 RON
Data publicării
31.10.2019 14:53
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.415,02 RON

din 1.415,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.