- Număr anunț
- DA24542869
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.432 RON
- Valoare atribuită
- 3.432 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 14:14
- Termen limită
- 04.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.432 RON
din 3.432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro