Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie

Număr anunț
DA23760430
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
BI WAWEL SRL (CUI RO15821543)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,10 RON
Valoare atribuită
275,10 RON
Data publicării
02.09.2019 09:25
Termen limită
07.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,10 RON

din 275,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.