Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI +FILTRE +ACUMULATOR
- Număr anunț
- DA23754963
- Autoritate contractantă
- Comuna Rusetu (CUI 3724431)
- Furnizor / câștigător
- CORNER LINE AUTOMOBILE SRL (CUI 36578960)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 919,93 RON
- Valoare atribuită
- 919,93 RON
- Data publicării
- 30.08.2019 10:53
- Termen limită
- 05.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
919,93 RON
din 919,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro