Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lampi iluminat stradal
- Număr anunț
- DA23739166
- Autoritate contractantă
- Orasul Salistea de Sus (CUI 3627382)
- Furnizor / câștigător
- ROMFIL ELECTROPORT SRL (CUI 33988435)
- Cod CPV
- 34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.000 RON
- Valoare finală
- 240.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2019 12:09
- Termen limită
- 02.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.