Număr anunț
DA23603992
Autoritate contractantă
Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
Furnizor / câștigător
ALVARO CONS SRL (CUI RO22156222)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,44 RON
Valoare atribuită
92,44 RON
Data publicării
01.08.2019 09:35
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,44 RON

din 92,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.