Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII MEDICALE ANUALE DE MEDICINA MUNCII
- Număr anunț
- DA23757426
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NOJORID (CUI 19213018)
- Furnizor / câștigător
- MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.907 RON
- Valoare finală
- 2.907 RON
- Data publicării
- 30.08.2019 13:14
- Data finalizării
- 02.09.2019 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.