Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet echipament prompieri complet Primaria Vidra
- Număr anunț
- DA23758199
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIDRA (CONSILIUL LOCAL VIDRA) (CUI 4562320)
- Furnizor / câștigător
- ANTOMAR CORI SERV SRL (CUI RO32586634)
- Cod CPV
- 35811100-3 · Uniforme de pompieri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.231 RON
- Valoare atribuită
- 11.231 RON
- Data publicării
- 30.08.2019 14:08
- Termen limită
- 04.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.231 RON
din 11.231 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro