Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA DE DELIMITARE MT200 4094-200

Număr anunț
DA23604424
Autoritate contractantă
Comuna Cordun (CUI 2613680)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95,82 RON
Valoare atribuită
95,82 RON
Data publicării
01.08.2019 09:58
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,82 RON

din 95,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.