Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Refacere spatii cai acces pietonale
- Număr anunț
- DA23597610
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanesti (Primaria Comunei Stanesti) (CUI 5123772)
- Furnizor / câștigător
- NIDMOOV CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO41407479)
- Cod CPV
- 45233260-9 · Lucrari de constructii de cai de acces pentru pietoni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.081,88 RON
- Valoare atribuită
- 35.081,88 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 11:07
- Termen limită
- 06.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.081,88 RON
din 35.081,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro