Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat inverter SARA CONTER SARA-18INV 18000 BTU
- Număr anunț
- DA24529001
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 13533110)
- Furnizor / câștigător
- PROCONFORT FOCUS S.R.L. (CUI RO33483963)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,84 RON
- Data publicării
- 28.11.2019 14:22
- Termen limită
- 05.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100,84 RON
din 2.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro