Ofertă acceptată
Cumpărare directă
C295 L/X/ 24EV-U2 004 Contactor 2p
- Număr anunț
- DA24537587
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
- Cod CPV
- 31681100-4 · Contacte electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.369,80 RON
- Valoare atribuită
- 34.369,80 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 11:15
- Termen limită
- 04.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.369,80 RON
din 34.369,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro