Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO RENUALT IF 75 ANF (OF Prahova)

Număr anunț
DA24536453
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL AUTO SERVICE S.R.L. (CUI RO1345067)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
706,14 RON
Valoare atribuită
706,14 RON
Data publicării
29.11.2019 10:39
Termen limită
07.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

706,14 RON

din 706,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.