Ofertă acceptată Cumpărare directă

KABIVEN PERIPHERAL 1440ml

Număr anunț
DA23757991
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33692200-9 · Produse pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.374,96 RON
Valoare atribuită
4.374,96 RON
Data publicării
30.08.2019 13:51
Termen limită
04.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.374,96 RON

din 4.374,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.