Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIRECT

Număr anunț
DA23759959
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.745,50 RON
Valoare atribuită
3.745,50 RON
Data publicării
02.09.2019 08:56
Termen limită
07.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.745,50 RON

din 3.745,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.