Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si de deratizare

Număr anunț
DA23750222
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUSIVA NR. 2 SIBIU (CUI 4198670)
Furnizor / câștigător
SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
29.08.2019 14:02
Termen limită
07.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.