Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panasonic HC-V770 - camera video Full HD, zoom optic 20x
- Număr anunț
- DA24258237
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.138,65 RON
- Valoare atribuită
- 7.138,65 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 13:29
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.138,65 RON
din 7.138,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro