Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale: Vaselină, Decalimitru, Spray fluorescent, Şufă ancorare, Canistre plastic

Număr anunț
DA24237609
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.170 RON
Valoare atribuită
3.170 RON
Data publicării
29.10.2019 16:01
Termen limită
03.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.170 RON

din 3.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.