Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 19,7% sub estimat
Pachet materiale: Spray gresor, Ulei lanţ, Ulei amestec motocoase
- Număr anunț
- DA24200964
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 675 RON
- Valoare atribuită
- 541,95 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2019 14:15
- Termen limită
- 02.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,95 RON
din 675 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 133,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.