Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA EURO DIESEL - PENTRU CENTRALA TERMICA GURA VAII

Număr anunț
DA24260865
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
Furnizor / câștigător
DISTRIBUTIE INDUSTRIALA SI LOGISTICA BUCURESTI (CUI 32303215)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.905 RON
Valoare atribuită
22.905 RON
Data publicării
31.10.2019 15:16
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.905 RON

din 22.905 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.